O mnie

Minęło już wiele lat, odkąd postanowiłam zostać psychologiem. Co ciekawe, gdy już raz podjęłam tę decyzję, nigdy nie chciałam jej zmieniać. To moja największa pasja, która z coraz większą mocą trwa do dziś.

Ukończyłam psychologię w moim rodzinnym mieście, czyli na Uniwersytecie Warszawskim. Wiedząc, jak ważne jest doświadczenie zawodowe, starałam się je zdobywać już w trakcie studiów, najpierw w Warszawie, a następnie w Madrycie. Przybierało ono formę licznych staży i praktyk. Pracowałam z placówkach opiekuńczych, na oddziałach psychiatrycznych, w ośrodkach interwencji kryzysowej i wsparcia psychologicznego oraz w poradniach zdrowia psychicznego, zapewniając opiekę psychologiczną młodzieży i osobom dorosłym.

Pracując w Hiszpanii ? w kraju, gdzie miesza się szczególnie dużo kultur, narodowości i obyczajów ? przekonałam się, że ludzie wszędzie borykają się z tymi samymi problemami, bez względu na kolor skóry, religię i pochodzenie. W pewnym momencie za nią zatęskniłam i wróciłam do Polski po 5 latach, by rozpocząć pracę w Krakowie.

Aktualnie współpracuję z gabinetem Psychoterapia Warszawa Centrum, a także prowadzę prywatny gabinet psychoterapii, do którego serdecznie Państwa zapraszam.

Dbając o jak najlepszą jakość usług, staram się systematycznie podnosić swoje kwalifikacje.